O nas

Marka oddana pasji oraz spełnieniu marzeń naszych klientów o kolorowych oczach i stroju, które wtapiają się w ich styl życia. Obecnie nasze soczewki kontaktowe ColourVUE© stwarzaja takie możliwości milionom klientów na całym świecie. Największy dostępny wybór oraz potwierdzony przez recenzentów i użytkowników komfort użytkowania sprawiają, że soczewki kontaktowe Maxvue są niezastąpione.


Produkty MAXVUE VISION są sprzedawane w ponad 60 krajach na całym świecie i co roku docierają do kolejnych. Możliwe jest to do osiągnięcia dzięki nieustającemu dążeniu do lepszego projektowania, jakości oraz obsługi klienta wspomaganej naszą rozległą wiedzą specjalistyczną, doświadczeniem i dostępnymi możliwościami prowadzenia badań.


MAXVUE VISION – organizacja certyfikowana ISO9001 i ISO13485 spełnia wszystkie najbardziej surowe wymogi kontroli jakości i wymagania różnych organizacji ochrony zdrowia i kontroli urządzeń medycznych na całym świecie, takich jak HSA Singapur, europejskie CE, australijskie TGA oraz kanadyjskie CAMCAS. Nasze produkty są wytwarzane zgodnie z powyższymi wymogami przy zastosowaniu supernowoczesnych technologii i materiałów.